GARANT MARTIN, spol.s.r.o.+421905665562PO-PIA 7:15 - 15:30
GARANT MARTIN, spol. s r.o.
Komplexná činnosť v oblasti tepelnej techniky a úpravy vody
DOKUMENTÁCIA

Parný generátor Clayton typ EG


Konštrukčný tlak:   10,0 bar (÷100 bar )
Produkcia pary:   160 kg/hod ÷ 15.955 kg/hod

Parný generátor EG bez ekonomizéru a SEG vrátane ekonomizéru sa vyrába vo vertikálnom prevedení. Patentované prvky tohto zariadenia ako odstredivý separátor, membránové čerpadlo pracujúce s vodou teploty do 180°C, horák s plameňom v tvare jablka radia toto zariadenie na špičku tepelnej techniky vyrábajúcej paru.

Dlhoročný vývoj týchto zariadeni ( od r. 1935 ) dospel až k dokonalej bezpečnosti týchto parných generátorov, ktorých konštrukcia nedovoľuje explóziu na strane pary za žiadných okolností.

Parné generátory sa dodávajú ako samostatné zariadenia na výrobu pary, alebo v prevedení SKID, čo je kompaktný celok vrátane nádrží a úpravy vody prepojený hydraulicky aj elektricky na spoločnom ráme. Takto dodaná kompaktná jednotka sa veľmi ľahko inštaluje na mieste prevádzky, poprípade sa ľahko demontuje a premiestňuje na iné miesto.

Riadenie parných generátorov Clayton je zabezpečované na prianie zákazníka buď systémom Telemecanique alebo Siemens. Parné generátory Clayton EG a SEG používajú výlučne vlastné patentované horáky CLAYTON.


Výhody parného generátora CLAYTON EG a SEG:


Parný generátor EG, resp SEG sa vyrába v rozsahu parných výkonov od 160 kg/hod až do 15.955 kg/hod jedného zariadenia. Na vyžiadanie je možné dodať generátor EG s tlakom pary až do 100 bar.

Voľbu vhodného typu parného generátora konzultujte s našim technickým oddelením. Mám záujem o vyvíjač

NA STIAHNUTIE