GARANT MARTIN, spol.s.r.o.+421905665562PO-PIA 7:15 - 15:30
GARANT MARTIN, spol. s r.o.
Komplexná činnosť v oblasti tepelnej techniky a úpravy vody

Úprava pitnej vody


Ak potrebujete upraviť vodu pre vašu domácnosť, vodu zo studne na čistú a kvalitnú vodu s optimálnym obsahom látok a minerálov a skvelou chuťou, radi Vám pomôžeme.

Naša spoločnosť GARANT MARTIN, spol. s r.o. realizuje bezplatné poradenstvo, návrh a dodávky zariadení na  úpravy vody pre pitné účely

Všetky nami ponúkané zariadenia pre úpravy vody pre domácnosť sú schválené Regionálnym úradom verejného zdravotníctva so sídlom v Poprade. Informácie o pitnej vode upravuje N.V.č.496/2010 Z.z.


 
SCHVÁLENÉ ÚRADOM
ZDRAVIU NEŠKODNÉ
EKOLOGICKY NEZÁVADNÉ
MODERNÁ TECHNOLÓGIA

Realizujeme komplexné úpravy studničných vôd na pitnú vodu pre rodinné domy, penzióny, chaty, reštaurácie i výrobné prevádzky. Úprava studničnej vody je nevyhnutná pre odberné miesta (napr. rodinné domy), kde nie je k dispozícií napojenie na obecnú alebo mestskú vodovodnú sieť.

Naši klienti sa často rozhodujú využiť úpravu vody zo studne na pitnú vodu aj vtedy, ak majú k dispozícií oba zdroje vody. Studničná voda väčšinou obsahuje vysoké hodnoty niektorých minerálov, baktérií a vírusov, ktoré naše zariadenia pre úpravu vody odstraňujú.

Úpravu vody realizujeme buď na hlavnom prívode do objektu alebo aj na niektorej vodovodnej vetve domu, chatky, či iného zariadenia. Každý návrh úpravy vody vychádza z rozboru vody a informácií o požadovanom maximálnom prietoku vody. Rozbor vody si neváhajte vyžiadať na najbližším akreditovaným pracoviskom.

Jednotlivé typy úprav pitnej vody:
Vyberte si konkrétny typ úpravy pitnej vody alebo kontaktujte nás a radi vám poradíme.Mám záujem o úpravu vody