GARANT MARTIN, spol.s.r.o.+421905665562PO-PIA 7:15 - 15:30
GARANT MARTIN, spol. s r.o.
Komplexná činnosť v oblasti tepelnej techniky a úpravy vody
DOKUMENTÁCIA

Ecomix - efektívna úprava vody 5 v 1

Ecomix je efektívna úprava vody, ktorá odstraňuje tvrdosť vody, želežo, mangán, amoniak aj prírodné organické látky naraz pomocou jedného zariadenia s náplňou Ecomix.

Naša spoločnosť GARANT MARTIN, spol. s r.o. dodáva zariadenia s náplňou Ecomix, ktoré Vám zabezpečia ochranu tepelných zariadení, rozvodov pitnej aj úžitkovej vody, strojov a zariadení, ale aj upravia studničnú vodu na pitnú. Tieto zariadenia na úpravu pitnej aj úžitkovej vody inštalujeme na hlavnom prívode vody do objektu alebo na vybranej vetve vodovodného potrubia v objekte.

 
SCHVÁLENÉ ÚRADOM
ZDRAVIU NEŠKODNÉ
EKONOMICKY ÚSPORNÉ
MODERNÁ TECHNOLÓGIA

Najčastejšie riešenia efektívnej úpravy vody s náplňou ECOMIX:
Médium ECOMIX® je cesta k efektívnej úprave vody, pretože prináša riešenie úspory investícií pri realizácií ale aj počas prevádzky. Jedným technologickým zariadením s náplňou ECOMIX® vyriešime až 5 problémových parametrov vody:
Ecomix predstavuje zmes iónomeničov a adsorpčných materiálov rôzneho charakteru. Regenerácia ECOMIX® sa vykonáva  8% až 10% roztokom NaCl /tabletová soľ/. ECOMIX® sa vyrába v dvoch typoch: ECOMIX® A a ECOMIX® C.
 

Princíp činnosti zariadenia s náplňou Ecomix

Naša technológia úpravy vody Ecomix používa systém prietoku vody zariadeniami s náplňou kombinácie ionomeniča /živice/ -  iónovou výmenou, ktorá využíva rovnakú technológiu ako pri zmäkčovaní vody, pričom dochádza k zámene iónov. Vzniknutý regenerát  sa odvádza zriedený s vodou do odpadu.  Regenerácia alebo preplach sa vykonáva automaticky.
 

Výhody zariadení Ecomix - efektívna úprava pitnej vody:

PLNE AUTOMATICKÁ PREVÁDZKA
Regenerácia sa vykonáva automaticky po odobraní daného množstva vody, ktoré vyčerpá kapacitu zariadenia.
ODOLNOSŤ ZARIADENÍ PROTI KORÓZIÍ
Riadiace ventily a patróny sú vyrobené z nekorozívnych materiálov a to predurčuje zariadeniu veľmi dlhú životnosť.
NEPRETRŽITÁ DODÁVKA UPRAVENEJ VODY
Duplexné zariadenia používajú dve patróny  ktoré zabezpečujú 24 hod. denne upravenú vodu i počas regenerácie.
PROTIPRÚDOVÁ REGENERÁCIA
Ventily s protiprúdou regeneráciou zvyšujú efektívnosť regenerácie a kvalitu upravenej vody.
 

Rozdelenie Ecomix zariadení:

SIMPLEX – zariadenie s jednou patrónou. Regenerácia sa nastavuje v čase keď nie je požiadavka na odber upravenej vody, napr. v noci.
DUPLEX – zariadenie s dvoma patrónami pre nepretržitú dodávku upravenej vody.
TRIPLEX – zariadenie s tromi patrónami pre nepretržitú dodávku upravenej vody vyšších prietokov pre priemyselné použitie.

Neváhajte nás kontaktovať a konzultovať výber vhodného typu zariadenia Ecomix s našim technickým oddelením.Mám záujem o úpravu vody

FOTOGALÉRIA

NA STIAHNUTIE