GARANT MARTIN, spol.s.r.o.+421905665562PO-PIA 7:15 - 15:30
GARANT MARTIN, spol. s r.o.
Komplexná činnosť v oblasti tepelnej techniky a úpravy vody

Kotly na ohrev diatermického oleja

Máte záujem o kotol na ohrev oleja? Na základe dlhoročných skúsenosti vám radi poradíme s výberom kotla na ohrev oleja. Spoločnosť GARANT MARTIN, spol. s r.o. dodáva rôzne typy kotlov na ohrev diatermického oleja vo výkonových radách s tepelným výkonom od 116 kWdo 8.100 kW jedného zariadenia.

Sme oficiálnym partnerom výrobcov kotlov na ohrev oleja  UNICAL  AG S.p.A.,  L.P.V. CALDAIE  S.r.l.  a GARIONI NAVAL S.p.A.

Všetky vyrábané zariadenia sú certifikované v zmysle platných predpisov v EU.
 
EKONOMICKY ÚSPORNÉ
MODERNÁ TECHNOLÓGIA
 

O kotloch na ohrev oleja

Ohrev diatermického oleja kotlami sa považuje za ekologicky a energeticky výhodný. Využitie ohrevu oleja je pri aplikáciách, kde je potrebné preniesť vysokú teplotu pri nízkom tlaku. Typický príklad využitia kotlov na ohrev diatermického oleja je spracovanie asfaltu.

Kotol na ohrev diatermického oleja dodávame zákazníkovi vždy ako jednotný, kompletne zmontovaný celok, vrátane horáku a elektrického panelu s ovládaním (MaR) kotla na ohrev oleja.

Kotly na ohrev oleja dodávame štandardne s vysoko kvalitnými horákmi RIELLO alebo F.B.R., ale na požiadanie je možná úprava pre použitie aj iných horákov ku kotlu.

Konštrukcie kotlov na ohrev diatermického oleja sú riešené na základe dlhoročných skúseností výroby kotlov na olej a využívajú najmodernejšie prvky novodobej techniky s prihliadnutím na jednoduchosť obsluhy kotlov a dodržanie vysokej účinnosti pri najvyššej bezpečnosti kotlov na ohrev oleja.
 

Výrobcovia a typy kotlov na ohrev oleja

Dodávame nasledujúce kotly na ohrev oleja rozdelené podľa výrobcu a prevedenia.

UNICAL: L.P.V. Caldaie: Garioni Naval:
Výhody objednania kotla na ohrej oleja u Garant.sk:
  • dostupná cena
  • profesionálna konzultácia
  • kompletné riešenie

Neváhajte nás kontaktovať a konzultovať výber vhodného kotla na ohrev oleja s našim technickým oddelením.Mám záujem o kotol