GARANT MARTIN, spol.s.r.o.+421905665562PO-PIA 7:15 - 15:30
GARANT MARTIN, spol. s r.o.
Komplexná činnosť v oblasti tepelnej techniky a úpravy vody

Elektrické vyvíjače pary


Máte záujem o elektrický vyvíjač pary? U nás ste na správnom mieste a s výberom elektrického vyvíjača pary (elektrický generátor pary) vám radi poradíme. Spoločnosť GARANT MARTIN, spol. s r.o. dodáva rôzne typy elektrických vyvíjačov pary vo výkonových radách s výkonom pary od 5 kg/hdo 250 kg/h jedného zariadenia. Pracovný tlak pary 4,5 bar, 6,0 bar alebo 8,5 bar.

Všetky elektrické vyvíjače pary a iné zariadenia sú certifikované v zmysle platných predpisov v EU.

Elektrické vyvíjače pary vždy dodávame zákazníkovi ako jednotný celok, kompletne zmontovaný vrátane všetkých armatúr, čerpadla a elektrického panelu s ovládaním (MaR) vyvíjača pary.
 
EKOLOGICKY NEZÁVADNÉ
EKONOMICKY ÚSPORNÉ
MODERNÁ TECHNOLÓGIA
 

Využitie elektrických vyvíjačov pary

Elektrické vyvíjače pary používajú napríklad ako zdroj pary pri žehlení odevov, preparovaní pletených výrobkov, pančúch, ponožiek, či pri fixácii tvaru čiapok a klobúkov. V šúčasnosti sa elektrické vyvíjače pary často používajú v automobilovom priemysle pri finišovaní interiérov automobilov - napríklad bočné panely dverí, autosedačky, opierky a inde, kde treba dosiahnuť perfektný vzhľad textilu a kože v interiéroch.

Takisto sa elektrické generátory pary používajú ako zdroj pary pri dezinfekcii v nemocniciach, pri sterilizácii pôdy v poľnohospodárstve, pri dezinfekcii rôznych nádob a sudov v potravinárstve. Taktiež pri výrobe piva, vína, likérov, či v mliekarniach, kde nie je zdroj centrálnej pary. Ďalej pri vulkanizačných procesoch gumy, v baliacich tuneloch, do parných kúpeľov, príp. všade tam, kde je potrebné mať zdroj technologickej pary.
 

Výrobcovia elektrických generátorov pary

Elektrické vyvíjače pary (parné generátory) dodávame od týchto výrobcov:

Rotondi L.P.V. Caldaie UNICAL

Výhody objednania elektrického vývíjača pary u Garant.sk:


Neváhajte nás kontaktovať a konzultovať výber vhodného vyvíjaču pary s našim technickým oddelením.

Mám záujem o vyvíjač