GARANT MARTIN, spol.s.r.o.+421905665562PO-PIA 7:15 - 15:30
GARANT MARTIN, spol. s r.o.
Komplexná činnosť v oblasti tepelnej techniky a úpravy vody
DOKUMENTÁCIA

Elektrický vyvíjač pary Rotondi typ IGOS


Konštrukčný tlak:   4,5 bar ( 6,0 bar )
Produkcia pary:   6 kg/hod ÷ 150 kg/hod

Elektrický vyvíjač pary IGOS je určený pre malé prevádzky ako práčovne, krajčírske dielne alebo napríklad klimatizačné jednotky na zvlhčovanie vzduchu alebo mini pivovary.

 
EKOLOGICKY NEZÁVADNÉ
EKONOMICKY ÚSPORNÉ
MODERNÁ TECHNOLÓGIA

Dodáva sa kompletne zmontovaný so všetkými regulačnými a bezpečnostnými prvkami pre automatickú prevádzku, čerpadlom a armatúrami. Výhodou elektrického vyvíjača pary IGOS sú malé rozmery a nízke investičné náklady. V prípade, že sa v parnom systéme vracia aj kondenz, vyvíjač pary IGOS môže byť vybavený nerezovou nádržou, ktorá je potom súčasťou jedného celku. Pri objednávaní vyvíjača pary je teda nutné poznať informáciu o návratnosti kondenzu aby bol vyvíjač pary dodaný presne podľa potrieb objednávateľa.

Elektrický vyvíjač pary IGOS sa vyrába v rozsahu elektrických príkonov od 4 kW až do 120 kW jedného zariadenia čo zodpovedá parným výkonom od 6 kg/hod až do 150 kg/hod (Parný výkon závisí aj od teploty napájacej vody.) Vyvíjače pary IGOS sa vyrábajú s pracovným tlakom 4,5 bar (na požiadanie 6,0 bar). Uvedená hodnota tlaku je konštrukčný tlak pary.

Voľbu vhodného typu vyvíjača pary konzultujte s našim technickým oddelením. Mám záujem o vyvíjač

FOTOGALÉRIA

NA STIAHNUTIE