GARANT MARTIN, spol.s.r.o.+421905665562PO-PIA 7:15 - 15:30
GARANT MARTIN, spol. s r.o.
Komplexná činnosť v oblasti tepelnej techniky a úpravy vody
DOKUMENTÁCIA

Vyvíjač pary L.P.V. Caldaie typ CF


Konštrukčný tlak:   11,76 bar
Produkcia pary:   50 kg/hod ÷ 3.000 kg/hod

Trubkový vyvíjač pary CF v prevedení horizontálnom alebo v prevedení vertikálnom pracujúci na princípe La Mont. Voda je tlačená čerpadlom do trubkového výmenníka, ktorý pozostáva z troch častí. V prvej časti sa voda ohrieva až na teplotu odparovania. V druhej časti sa voda premieňa na paru a v tretej časti sa odparujú kvapky vody z vyrobenej pary.

Konštrukcia umožňuje dosahovať účinnosť 90% bez použitia ekonomizéru.

 
EKOLOGICKY NEZÁVADNÉ
EKONOMICKY ÚSPORNÉ
MODERNÁ TECHNOLÓGIA

Dodáva sa kompletne zmontovaný so všetkými regulačnými a bezpečnostnými prvkami pre automatickú prevádzku, pomocným čerpadlom, piestovým čerpadlom a armatúrami. Vyvíjač pary CF má ovládací panel priamo inštalovaný na ráme vyvíjača. Štandardne sa vyvíjač pary CF dodáva s horákmi Riello, ale v prípade požiadavky je možné vyvíjač pary CF prispôsobiť aj pre iné typy horákov.

Výhodou vyvíjača pary CF je rýchla produkcia pary zo studeného štartu ( 5 min. ),nízke investičné náklady a vysoká účinnosť v celom výkonovom rozsahu.

Vyvíjač pary CF sa vyrába v rozsahu parných výkonov od 50 kg/hod až do 3.000 kg/hod jedného zariadenia. Konštrukčný tlak vyvíjača pary je 11,76 bar.

Voľbu vhodného typu vyvíjača pary konzultujte s našim technickým oddelením. Mám záujem o vyvíjač

NA STIAHNUTIE